NBA, Γιάννης Αντετοκούνμπο: Τα highlights της 30αρας του στην ήττα των Μπακς από τους Σίξερς

1 year ago 49
NBA

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 05.03.2023 | 06:50

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο σε αγώνα των Μπακς με τους Σίξερς Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο σε αγώνα των Μπακς με τους Σίξερς Ⓒ 2023 AARON GASH/ ASSOCIATED PRESS

Δείτε το VIDEO με τις καλύτερες στιγμές του Γιάννη Αντετοκούνμπο στην ήττα των Μπακς από τους Σίξερς, όπου είχε 34 πόντους και 13 ριμπάουντ.

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο έκανε ό,τι περνούσε από το χέρι του κόντρα στους Σίξερς, αλλά στο τέλος δεν μπόρεσε να αποτρέψει την ήττα των Μπακς (130-133).

Ο "Greek Freak" ξεκίνησε το ματς ήρεμα, αλλά σταδιακά ανέβασε ρυθμούς πριν ξεσπάσει στην τέταρτη περίοδο, τελειώνοντας τον αγώνα με 34 πόντους με 9/21 σουτ (0/3 τρίποντα), 16/18 βολές, 13 ριμπάουντ, 4 ασίστ, 1 κλέψιμο, 1 κόψιμο αλλά και 7 λάθη σε 35 λεπτά συμμετοχής.